DaMiaNo ( www.damiano.dj.ftb.pl )

Tutaj możesz przedstawić swoją osobę lub grupę osób, pisząc biografię i osiągnięcia.
Awatar użytkownika
DJDAMIANO
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 27 lut 2011, 02:17

DaMiaNo ( www.damiano.dj.ftb.pl )

Post autor: DJDAMIANO »

Witam serdecznie wszystkich fanów muzyki nazywam się Damian od półtora roku zajmuję się muzyką gram własne sety i od nie dawna zajmuję się produkcją własną moje Pseudo artystyczne to ( DaMiaNo ) Biorę udział w ogólnopolskim rankingu DJ-i FTB.PL Dzięki wam słuchaczom zostałem mile zaskoczony jak na razie znajduję się w 100 najlepszych Polskich DJ-i w Polsce dzięki wielkie za głosy na mnie to jest link do mojej oficjalnej stronki =>www.damiano.dj.ftb.pl<=
Moje sety możecie usłyszeć między innymi w Publicznym radiu Radio Sudety 96.4 FM moje audycje z Polskimi Gwiazdami muzyki klubowej jak i zagranicznej .
Moje sety również można usłyszeć w niemieckim radiu Trancefan.de z gwiazdami światowej muzyki dziękuję wszystkim że doceniacie moją pracę mam nadzieję że poznam tu ciekawych ludzi pozdrawiam wszystkich gorąco !
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: DaMiaNo ( www.damiano.dj.ftb.pl )

Post autor: lsudny »

Pozjadałeś kropki. lol
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: DaMiaNo ( www.damiano.dj.ftb.pl )

Post autor: Violet Rocket »



Łatwa riposta.

@Topic:
Oj już nie dziękuj nam tak za wsparcie, jesteśmy przecież tylko twoimi fanatykami : DDD
Awatar użytkownika
T3L3T3LU
Specjalista
Posty: 1294
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:57

Re: DaMiaNo ( www.damiano.dj.ftb.pl )

Post autor: T3L3T3LU »

Daj swoje produkcje w odpowiednim dziale, może dostaniesz rangę Producenta/DJ Pro
ODPOWIEDZ